Często zadawne pytania

Pierwszy egzamin

Gdzie mogę sprawdzić czy zdałem egzamin?
O wynikach Egzaminu Użytkownicy informowani są za pośrednictwem profilu Użytkownika, a także w wiadomości email wysłanej przez Administratora na adres podany prze Użytkownika w trakcie rejestracji w Serwisie.
Jak mogę dowiedzieć się o najbliższym terminie egzaminu?
O terminach Egzaminów Użytkownicy informowani są, z co najmniej 14-dniowym wyprzedzeniem, za pośrednictwem profilu Użytkownika, a także w wiadomości email wysłanej przez Administratora na adres podany prze Użytkownika w trakcie rejestracji w Serwisie.
Co muszę zrobić, żeby uzyskać certyfikat?
W celu uzyskania certyfikatu należy zapisać się do programu poprzez formularz rejestracyjny, dokonać opłaty rejestracyjnej oraz zapisać się na konkretny termin egzaminu. Uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie skutkuje otrzymaniem certyfikatu w wersji elektronicznej oraz profilem na stronie ehandel.edu.pl
Jak wygląda dobór pytań w ramach testu
Liczba pytań w ramach poziomów certyfikowania (1,2,3) jest różna. Test z każdego poziomu egzaminu zawiera również część pytań z innego poziomu (przykładowo 30% pytań w ramach certyfikacji Specjalista ds. technologii pochodzi z puli Adepta i E-commerce Managera). Każdy test generowany jest z puli ok 1500 pytań i kodowany - szansa, że osoby siedzące koło siebie na egzaminie będą miały takie same testy egzaminacyjne jest znikoma.
Czy można korzystać z materiałów edukacyjnych podczas egzaminu?
Nie. Podczas egzaminu można korzystać tylko i wyłącznie z przyborów do pisania. Wszelkie próby korzystania np z Internetu skończą się zakończeniem egzaminu dla danej osoby.
Co jeśli nie zaliczę egzaminu?
Jeśli zaliczysz powyżej 50%, kolejny raz będziesz mógł podejść do egzaminu online. Jeśli nie uda się Tobie zaliczyć egzaminu na 50% zostaniesz powiadomiony o kolejnej turze egzaminów.
Co muszę mieć ze sobą na pierwszy egzamin?
Musisz mieć dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Twoją tożsamość.